Komínové systémy CIKO

Komíny Ciko

Hledáte-li řešení celého komínového systému pro rodinný domek, chatu či průmyslové a obchodní budovy, spolehněte se na společnost CIKO s.r.o., která nabízí široký sortiment veškerých kominických potřeb a systémů pro komíny. Ať už sháníte tradiční cihlové nebo nerezové komíny s vysokou odolností, všechny umožňují připojení jakéhokoliv zařízení či spotřebiče a dají se použít pro různé druhy paliv. Jednoduché a kvalitní řešení vám bude dobře sloužit po celý život, a to za přijatelnou cenu.

Jednoduše a rychle s CIKO komíny

Kompletní sortiment dílů a velkou škálu příslušenství naleznete na webových stránkách CIKO. Kromě cihelných a nerezových komínových systémů zde pořídíte nerezové a šamotové komínové vložky, které jsou vyráběny s garancí dlouhé životnosti a vysoce kvalitních materiálů. Jsou odolné proti teplotám, spalinám, mají nízkou nasákavost, plynotěsnost a vysokou rozměrovou přesnost. Součástí nabídky jsou také komínové stříšky sloužící k ochraně komínové konstrukce před povětrnostními vlivy a komínová dvířka, které se osazují do komínového pláště v místě čistící komínové tvarovky.

Kominické potřeby a příslušenství

Pro čištění komínu budete potřebovat patřičné nářadí, jako je kominický strojek s lanem nebo kominický set s kartáčem a nastavitelnou tyčí. Tyto a další kominické potřeby zakoupíte na internetu nebo v hobby marketech. Nezapomeňte vyčistit kouřovody, kde se nachází velké množství usazenin. Lepší je však přenechat čištění komínu odborníkům a jednou za rok si pozvat specializovanou firmu. Ušetříte si tak spoustu času a starostí. Pokud budete mít dobře postavený komínový systém, každoroční kontrola a čištění bude otázkou pár minut.

Společnost CIKO s.r.o. vám připraví individuální cenovou nabídku, pro přibližnou představu využijte kalkulační program na webových stránkách.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář