Kde v zimě umýt automobil?

Nevlídné počasí posledních dnů se podepsalo na vzhledu automobilů, které se pohybují po našich silnicích. Často jsou auta špinavá tak, že jde sotva přečíst poznávací značka. Jenomže umýt auto v zimě, když se teploty celodenně pohybují pod bodem mrazu, je pěkný oříšek.

Pokud se do myčky vypravíte, musíte mít jistotu, že se vám podaří automobil opravdu důkladně vysušit, aby na vás ráno nečekalo nemilé překvapení v podobě zamrzlých dveří, horší variantou pak může být prasklé sklo, vlivem velkých teplotních změn. V žádném případě byste se v mrazu neměli pouštět do mytí auta v domácích podmínkách.

Jako ideální se jeví automyčka v nákupních centrech, a jde to poznat i na aktuální obsazenosti. Mnohdy si na volné místo musíte počkat i několik hodin. Pokud chcete pro váš vůz tu nejlepší péči, svěřte jej do rukou odborníků BKC CarWash a zabraňte tak škodám, které byste mohli napáchat vlastnoručně.

Tato společnost působí na našem trhu již poměrně dlouhou dobu a svou prestiž si zakládá zejména na modulárních mycích boxech. V současnosti však rozšiřuje svou nabídku o inovativní portálovou myčku, která nabízí 5 programů mytí. Pokud si zvolíte tuto formu mytí automobilu, pak budete mít jistotu, že váš automobil bude ošetřen speciálně navrženými a zkonstruovanými kartáči, které zaručují efektivnější odstranění nečistot. Ty si hravě poradí i s několikadenními nánosy špíny a bahna. Portálová myčka je tvořena čtyřmi čerpadly, která dávkují aktivní pěnu, šampon, vosk a sušící prostředek.

Právě péči o lak vozidla byste měli v zimním období věnovat zvýšenou péči, jelikož je vystavován působení soli a ani silné mrazy mu neprospívají. Dokonalý vzhled vašeho vozu poté můžete doplnit i vyčištěním interiéru vysavačem, což také není v zimě k zahození, jelikož v tomto období dojde ke znečištění interiéru mnohem snadněji, než v létě. Celou nabídku služeb včetně technických parametrů jednotlivých strojů najdete pod tímto odkazem bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář