AKCCS: Právnická firma roku ví, co je to společenská odpovědnost

PROF. CÍSAŘ PŘEBÍRÁ CENU PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU 2016

Advokacie je obor, v rámci kterého se nevyplácí cokoliv uspěchat. Hledáte-li kované odborníky, zjistěte si o dané advokátní kanceláři co možná nejvíce informací. Anebo zbytečně neztrácejte čas a obraťte se na profesionály honosící se titulem právnické firmy roku. Pro členy advokátní kanceláře Císař, Češka, Smutný (AKCCS) však nejde o ojedinělý úspěch. Ocenění získali již počtvrté v řadě.

Společensky odpovědná advokátní kancelář

Ocenění, které AKCCS získala, plně reflektuje její filosofii. K hlavním pilířům odjakživa patřily ochrana demokracie, ale také společenská odpovědnost. A právě za tu si advokátní kancelář vysloužila prestižní titul Právnická firma roku v oblasti pro bono a společenské odpovědnosti (uděluje Epravo.cz). Další úspěch zaznamenala v kategorii Veřejných zakázek.

Zkratka pro bono označuje odbornou práci pro veřejnost, kterou dotyčný vykonává zdarma nebo za symbolickou cenu. V tomto směru je AKCCS průkopnická a soustředí své úsilí do aktivit nadačního fondu BOHEMIAN HERITAGE FUND. Advokátům se od roku 2009 podařilo shromáždit přes 35 milionů korun. Za pozornost však stojí také podpora podobně smýšlejících kolegů či spolupráce s Cen Pro bono & CSR 2016.

2-PROFIL_pavel_smutny_2
JUDr. Pavel Smutný

Kdo je JUDr. Pavel Smutný?

Jméno JUDr. Pavla Smutného je dobře známé nejen v oboru advokacie – věnuje značné úsilí filantropii a mecenášství. Po absolvování studia práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze zastával funkci aspiranta na katedře mezinárodního práva. K milníkům jeho kariéry patří také pozice interního aspiranta na Ústavu státu a práva ČSAV či post externího experta OECD pro program Nové demokracie. Nyní se zabývá problematikou mezinárodních investičních vztahů a oblastí obchodního práva.

Chcete se o službách a aktivitách AKCCS dozvědět více? Veškeré informace najdete na www.akccs.eu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář