K bezpečné přepravě zásilek a balíků pomáhají kvalitní lepicí pásky

Snad každému z vás se někdy stalo, že posílal poštou či jiným způsobem nějaký balík s cenným obsahem, který však na místo určení nedorazil v pořádku. Přestože jsou přepravní služby v tomto ohledu na stále vyšší úrovni, nepříjemné situace s poničením přepravovaných věcí se nedají zcela vyloučit. Často k tomu ale přispívá i nedokonalý obal, lidé podceňují nejen kvalitu krabic, ale hlavně jejich zabezpečení. Pokud se tedy rozhodnete někomu posílat balík, dejte si záležet na tom, jak bude zajištěný. Dobrou volbou je použití odolných lepicích pásek.

V nabídce tohoto obchodu je hned několik variant pásek z PVC a polypropylenu (BOPP)

Pro zalepení kartonů a krabic, v nichž je těžší materiál, jsou nejvhodnější lepicí pásky z PVC. Polyvinylchlorid je totiž vysoce odolný vůči roztržení. Pakliže zvolíte vhodnou šířku a délku pásky, neměla by se ani při méně citlivé manipulaci strhnout, což by mělo za následek otevření celého balíku.

Mohou být i s potiskem

V současné době se dají pořídit potištěné lepicí pásky. Na ně je možné si nechat natisknout třeba logo vaší firmy, což je nejen efektní záležitostí, ale do určitě míry i reklamou, jež vám může pomoci v úspěšném podnikání.

Pásky s potiskem, které jsou vyrobené z PVC, mají pro přepravu zásilek a balíků ideální vlastnosti. Nejenže pevně drží a nedají se tak jednoduše přetrhnout, ale zároveň u nich oceníte i vysokou ohebnost, takže není problém s nimi zalepit i krabice a kartony atypických tvarů a rozměrů. Jsou vhodné nejen na papír, ale dá se s nimi dobře zalepit kupříkladu i koberec apod., takže mohou najít široké uplatnění. Potisk na lepicích páskách má i bezpečnostní charakter. Už na první pohled totiž poznáte, zda se zásilkou během přepravy někdo manipuloval.

Kde lze pásky s potiskem objednat?

Kvalitní lepicí pásky s potiskem pořídíte už od menšího množství třeba přes internetové stránky pasky.cz. Samotný vzhled svrchního potisku si lze samozřejmě zvolit individuálně dle vašeho návrhu a přání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář