Hledáte originální vánoční dárek? Překvapte své blízké zážitkem!

Také každý rok řešíte, co koupit svým blízkým k Vánocům? Je to rok od roku těžší, že? A komu by se líbilo koukat na to zklamání, když někdo dostane věc, po níž opravdu netoužil. Co se tentokrát vrhnout úplně jiným směrem – pořiďte svým blízkým zážitek, na jaký nikdy nezapomenou. Romantika, adrenalin, výzva – záleží jen na vás, co jim chcete dopřát. Věřte, že budete rozhodně originální a vaši známí vás možná budou chvíli proklínat (jenom chviličku, než zjistí, jak úžasné to je).

Vidět svět z výšky jako pták

Jestli existuje něco na 100 % romantického, pak jsou to určitě lety balónem. Vychutnáte si krásy krajiny kolem sebe z výšky pěkně v poklidu. Létat se dá z více než 20 míst po celé republice. A pokud byste chtěli letět z jiného místa, záleží především na tom, jestli splňuje podmínky vzletu. Letí vždy malá skupina lidí, je to tedy komorní zážitek a hodí se pro toho, kdo chce zažít něco trochu adrenalinového, ale zase ne příliš. Je to dobrodružné, romantické, a hlavně jde o krásný zážitek, jímž uděláte určitě radost každému.

Sdílený adrenalin se lépe snáší

Nejčastějšími adrenalinovými zážitky jsou skok na laně a seskok padákem. Na někoho je to přeci jen příliš velký hardcore. Zkuste mírnější verzi, jíž jsou bezesporu tandemové seskoky. Případně simulátor volného pádu, ten je vhodným dárkem pro všechny, kteří chtějí zažít volný pád, ale do letadla by se báli. Případně to lze spojit a brát simulátor jako přípravu. Tandemový seskok se nedá realizovat v Praze, nejblíž v Příbrami. Jinak je ale míst seskoku víc než dost.

Nápaditý dárek v hezkém provedení

Ať si vyberete seskoky padákem či let balónem, dá se objednat hezky vypadající dárkový poukaz, který pak jen vložíte do nějaké luxusní obálky a převážete stuhou. Dávat dárky není o tom, kolik stojí, ale o tom, že na někoho myslíte a chcete mu dopřát něco zajímavého. A tím tyto zážitky určitě jsou. Můžete si je objednat u firmy Letecké Zážitky, jež se na tento druh eventů specializuje.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář