Je sázkové poradenství cestou k vyšším výhrám?

Jelikož jsem vášnivý sportovní fanda, i mě zákonitě jednou napadlo že bych si sázením mohl slušně přivydělat. Již od začátku mi však bylo jasné, že abych dokázal porazit sázkovou kancelář, musím najít zápasy, kde pravděpodobnost výhry i vysoký kurz stojí na mé straně. Bookmakeři, kteří kurzy vypisují se občas spletou, takže takové zápasy pochopitelně existují, jejich hledání je však poměrně pracné. Rozhodl jsem se proto najít nějaké sázkové poradenství na internetu.

Při výběru sázkového poradenství si dejte pozor na podvodníky

Bohužel většina podobných nabídek, kterých je internet plný, je podvod. Různí prodejci, kteří tvrdí že mají zákulisní informace o zmanipulovaných zápasech, vám nabídnou jeden tip za několik stokorun nebo tisícikorun, aniž by poskytli jakékoli záruky. Na jejich stránkách nejsou prakticky žádné informace kromě fotografií výherních tiketů a majitelů s jejich drahými vozy, což má dokazovat jejich úspěšnost. Samozřejmě, drtivá většina z těchto tipů nevyšla, což mě stálo dost peněz.

Poctiví sázkoví poradci existují

Již jsem chtěl sázení vzdát, když jsem narazil na tipovací servis „Sázej s Robem“. V tomto sázkovém poradenství jsem teprve zjistil, jaký klíč vede k úspěšnému sázení. Není nutné vydělat obrovské částky na jednom zápase, stačí jen pravidelně sázet tipy s dobrým kurzem, kde současně pravděpodobnost výhry stojí na vaší straně, dodržovat money management a zisk se nakonec dostaví. Recenze na Sázej s Robem, které publikují spokojení zákazníci tohoto poradenství, hovoří jasně. Férový přístup, tipy na základě pečlivé analýzy a spousta doplňujících informací vám umožní dostat váš účet do plusu. Svého rozhodnutí stát se členem klubu Sázej s Robem rozhodně nelituji. Po téměř 6 měsíčním členství jsem přibližně 41 procent v plusu, což je rozhodně zajímavý výnos.