Jak si zpříjemnit jarní víkendy? Přece letem v balónu

Ráda byste Vám i Vašemu partnerovi zpříjemnila jarní víkendy a slyšela jsem od kamarádky o možnosti proletět se balónem? Jedinečnou příležitost k tomuto zážitku přináší Firma na zážitky. Při letu balónem si budete moci spolu užít romantiku i jedinečnou podívanou na krásy České republiky.

dsc-0946-1-550c005ad9c60_626x462

Let balónem umožňuje žít jen daným okamžikem a nechat se hýčkat neopakovatelnými zážitky. Odpoutáte se od každodenních starostí a zažijete pocit opravdové svobody a nezávislosti. Ve vzduchu si budete připadat volní jako ptáci. Proletět se můžete nad místy, která jsou Vám dobře známy, ale také nad místy, které jste si vždy přáli navštívit, avšak doposud nebyl dostatek času a prostoru. Ke vzletu si můžete vybrat hned z několika míst. K oblíbeným místům patří Konopiště, Český ráj, Český Krumlov, Pálava i Kroměříž. Z dárků pro muže můžete vybrat také některý z jiných zážitků. S takovými dárky pro muže bude spokojen nejen Váš partner, ale také Vy. Partnera můžete pozvat na večeři v podobě indické degustace v Zátiší, sushi či degustačního menu pro dvě osoby v zámecké restauraci. Chcete-li spolu zažít něco, co Vám vžene skutečně krev do žil, pak byste neměli vynechat indoor surfing v Surf aréně. Více si o tomto zážitku můžete přečíst na webových stránkách Firma na zážitky www.firmanazazitky.cz/indoor-surfing.

Surf aréna je vybavena indoor simulátorem, který umožňuje surfování na opravdové vlně. Při indoor surfingu si budete připadat, jako byste se ocitli na moři ve slunné Kalifornii. Po pár cvičných jízdách se budete moci vrhnout na reálnou jízdu na surfu. Vyzkoušíte si za doprovodu zkušeného instruktora také tzv. bodyboarding neboli kontrolované surfování v leže.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář