Jak flirtovat se ženou?

Flirtování je věc, při které se chlapi často cítí nejistí. Ženy zbožňují flirtování, ale nelíbí se jim, když je sbalí nějaký chlap. U balení jde mužům povětšinou o sex a to ženy odrazuje. Vždy se vyplatí flirtovat s humorem. Ženy upřednostňují veselé a vtipné muže. Flirtujte tak, abyste dávali, nikoliv dostávali. Pokud se příliš soustředíte na výsledek, tak si sami sabotujete své šance. Flirtovat můžete i pro zábavu a to se všemi, nejen s ženami. Flirtování je přístup k životu, který z vás musí vyzařovat. Není na škodu i malá drzost. Vždy se snažte ukončit konverzaci jako první. To je důležité! Přece nechcete, aby ona řekla:´Já už musím jít.´ Nežádejte si ani telefonní číslo, buďte tajemní.

Co radí ženy mužům, pokud s nimi chtějí flirtovat v baru?

Nespalujte nás pohledem. Pokřikování a zírání působí jako repelent proti komárům. Oční kontakt – milujeme hravé pohledy. Objednejte nám vhodný drink, světlý ležák si můžeme dát doma. A neopomeňte objednat drink i moji kamarádce, pokud je s námi. Na to se nezapomíná! Ovšem nečekejte hned za jeden drink odměnu. Neřešte své přátele a opatrně s komplimenty. Chovejte se přirozeně, není to žádná věda. A hlavně nás nekritizujte – tento účes ti nesluší apod. Kritiku přijmeme na další schůzce, nikoliv na první. Dvoření nechejte na jindy a raději vymyslete interaktivní program. Buďte gentlemani s vybranými způsoby a nesnažte se být za každou cenu zábavný.

Nejčastější chyby, kterých se muži při flirtování dopouštějí

Muž to je kombinace dominance, ješitnosti, síly a sebevědomí. Někteří muži mají své osvědčené tahy či taktiky, jak zaujmout svůj protějšek. Většina z nich však často krát více přemýšlí, jak jedná. Je třeba si uvědomit, že příliš zdlouhavá příprava plánu na oslovení ženy, většinou pokazí kouzlo momentu. Strojenost a přetvářka nezaujme, tak jako přirozené překvapení a touha zračící z očí muže. Chyba číslo jedna – snažit se být vtipný za každé situace. Svádět ženu, přestože nemáte o ni zájem, příliš sladký muž a už vůbec nevyznávejte své city při prvním setkání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář