Ideální ubytování v Praze

Naplánovali jste si výlet do jednoho z nejkrásnějších měst Evropy a teď hledáte ubytování, které nebude příliš vzdálené od centra a zároveň vám nevytáhne všechny peníze z kapsy? Většinou je takřka nemožné najít takový hotel či pension, který by splňoval všechny vaše požadavky. Ovšem i v tak turisticky nadměrně vyhledávaném cíli, jako je centrum Prahy, se dá najít ubytování jako stvořené právě pro vás. Navíc pokud hledáte přespání pro školní výlet, exkurzi nebo jste zkrátka skupina lidí, která vyjíždí za poznáním a kulturou, jste na správném místě. Právě tento pension nabízí cenové výhody pro vícečlenné skupiny. Vítejte v pensionu Akát!

Ubytování pro skupiny

Pokud se chystáte například na firemní zájezd či jste jen skupinka s velkým počtem cestovatelů, pension Akát pro vás bude tou správnou volbou. Nabízí 32 pokojů, kde jsou schopni ubytovat více než 100 osob. A to ve třech různých kategoriích, kde si můžete vybrat od kvalitních plně vybavených apartmánů až po levné hostelové pokoje. Samozřejmostí je i parkování. Největší výhodou ale zůstává nádherná dostupnost pensionu, a to z něj dělá vyhledávaný bod lidmi, kteří hledají dostupné ubytování pro skupiny v Praze. Bližší informace naleznete na http://www.akatpension.com/.

Ubytování pro školy

Skupinou, která pension ocení možná nejvíce, jsou školy. Výborná a rychlá dostupnost veřejnou dopravou ze všech vlakových a autobusových nádraží, dělá z pensionu Akát skvělé místo pro zosnování školního výletu. Nejen že vám nebude trvat dlouho dostat se například na Václavské náměstí, ale možnost, že by se jeden ze studentů někde ztratil, je takřka mizivá. To, co naopak ocení samotní školáci, je free WIFI. Sečteno podtrženo, lepší a zároveň výhodnější ubytování pro školy v Praze jen tak neseženete.

Pension dále nabízí nekuřácký salónek v restauraci nebo zahrádku, které můžou posloužit jako ideální místo setkávání celé skupiny. Zajišťují i polopenzi či parkování pro autobusy, což je ovšem nutné hlásit s předstihem 1 týdne. Tak neváhejte a navštivte webovou stránku pensionu http://www.akatpension.com/.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář