Hand made motýlky k obleku pro výjimečné muže

Kravata, nebo motýlek? Spousta gentlemanů, a to klidně i těch mladších, by zvolila druhé jmenované. Motýlky jsou velmi trendy, ať už jdete na ples, promoci nebo třeba svatbu. Ačkoliv se říká, že ženich by motýlka nosit neměl, aby mu neulétlo štěstí, řada mladých mužů si s touto pověrou hlavu neláme. Motýlky jsou prostě elegantní!

Základním pravidlem je, že motýlek by se měl nosit spolu s košilí zapnutou až ke krku. Rozepnuté knoflíčky by vypadaly nevkusně, kolem rozepnutého límce by motýlek navíc šel špatně zavázat. Jsou nicméně i košile s límečkem, k němuž se motýlek nehodí. Nejste-li si jistí límečkem vaší košile, poraďte se v obchodě.

Jaký design či vzor motýlka?

Tak tohle je, pánové, úplně na vás. Už neplatí, že by motýlek musel ladit s kapesníčkem. Móda již dávno není upjatá a dovoleno je prakticky cokoliv. Velmi hezky každopádně působí, když se sladíte s partnerkou, jdete-li na nějakou akci společně.

Motýlek k obleku může být klasický látkový, vyrábějí se však také třeba dřevěné exempláře. Ani ty nevypadají špatně, záleží ovšem na typu akce. Jdete-li na opravdu honosný ples, držte se raději klasiky. Někdy je lepší nesnažit se za každou cenu zazářit.

Gentleman by měl umět motýlka uvázat

Bojíte se, že motýlka nezvládnete správně uvázat? Je to asi tak složité jako uvázat kravatu. Když jste se to tedy naučili s kravatou, problémem nebude ani motýlek, jde jen o cvik. Pro ty, co se opravdu bojí, existují motýlky na sepnutí sponou vzadu. Pravý gentleman by se však neměl bát vázacího motýlka.

Motýlek je známkou vytříbeného vkusu a individuality. Ještě originálněji každopádně budete působit tehdy, když si pořídíte hand made motýlka. Takové najdete na motylek.online, každý z nabízených motýlků je unikátní, vyrobený pouze jednou. Vsaďte se, že se stane nejzajímavějším prvkem vašeho oděvu.