ELMIK montuje kvalitní drátový rozhlas pro města a obce

Drátový rozhlas není pořád přežitkem. Nevytlačil jej web, nepodařilo se to ani sociálním sítím, především Facebooku. A obce, které jej nemají, mají drátový rozhlas v plánu zavést. Proč je tak populární a kde jej pořídit?

Obec i městská čtvrt potřebují svoji atmosféru. A tu ji dává právě drátový rozhlas. Je informačním médiem s duší. Vede sice monolog, ale tohle je v dnešní době, kdy se každý vyjadřuje ke všemu, možná o to lepší. Kdo bydlí nebo má chalupu v obci, kde drátový rozhlas pořád slouží k informování obyvatel, si tuto službu určitě užívá. Není to jen rychlé získání informací. Obec díky rozhlasu jako by více žila a podporuje se též sounáležitost občanů. Bez drátového rozhlasu by neměla být žádná, ani nově postavená obec.

Nechte si navrhnout a namontovat drátový rozhlas

Kvalitní rozhlas pro města a obce drátový montuje firma ELMIK. Ta je specialistou v této oblasti. Od roku 1994 funguje jako montážní firma zaměřená na servis a opravy městských a obecních rozhlasů. Montuje též nové drátové, ale i bezdrátové rozhlasy. Pro každého, komu toto zařízení instaluje, se stává partnerem i pro další provoz drátového rozhlasu. Stará se o záruční i pozáruční servis, řeší problémy s nedostatečným ozvučením i o rozšíření jeho dosahu.

O drátový rozhlas nemají zájem jen města a obce

Služby instalace drátového rozhlasu firmou ELMIK využívají i další instituce a firmy. Tradičně se drátový rozhlas montuje do škol, obvykle společně s jednotnou časomírou. Drátový rozhlas je užitečný pro velké podniky a výrobní haly. Montuje se na sportoviště i do kulturních center. Nesmí chybět na autobusových a vlakových nádražích, ve smutečních síních ani na hřbitovech. Jeho využití je tak mnohem širší. Potřebujete i vy nový drátový rozhlas, nebo servisovat ten současný? Oslovte firmu ELMIK.