Co si vzít na sebe na večírek

Máte jít na večírek a v duchu se probíráte šatníkem a přemýšlíte, co si na večírek nebo společenskou událost vezmete na sebe? Projděte si naše tipy.

Na zimě je nejhezčí to, že je největší koncentrace večírků, formálních akcí, plesů a různých jiných příležitostí. Tomu všemu předchází velké rozmýšlení, co si vzít na sebe. Můžete nosit mnoho různých kombinací a nejen šaty, často se zapomíná na stylové overaly či na kombinaci kalhot a saka.

Moderní klasika

Kalhotové kostýmy nikdy nezklamou. Vzít si můžete i jejich modernější provedení. Vezměte si delší sako v pánském stylu a k tomu úzké kalhoty. Pokud vám to příležitost dovoluje, můžete si vzít klidně i koženkové. Chcete-li navodit trochu svůdnou atmosféru, vynechte top a oblečte si sako na holé tělo. K tomu si vezměte podpatky, psaníčko a nějaký šperk.

Nápadité šaty

Společenské šaty mohou být velmi nápadité s výraznou barvou, dlouhým zipem na přední straně, s rukávy a objemnou sukní. Nevíte jaký vršek? Vsaďte na kabátek z umělé kožešiny.

Dva v jednom

Velmi zajímavou večerní variantou, která se dá navíc jednoduše obměňovat pomocí doplňků, je overal. Vzít si můžete model s rukávy i bez, černý nebo třeba lurexový. Určitě vynechte pohodlné overaly na lítačku.

Flitry

K večírkům patří blýskavé materiály a krátké délky taktéž. Ovšem nepřehánějte to s přílišným odhalováním. V šatech s mini délkou můžete ukázat své štíhle nohy, horní část je ovšem lepší nechat zahalenější.

Maxi černé

Malé černé má doma snad každý žena. Neméně důležité jsou ovšem i dlouhé šaty, které jsou vhodné na formální akci či ples. Jestliže jich nechcete mít plnou skříň, pořiďte si jednoduchý nadčasový model s chytrým střihem. Černé šaty snadno osvěžíte různými doplňky.

Oslňte na každém večírku. Vyberte si ten správný oděv, který z vás udělá hvězdu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář