Nejsnadnější přezutí pneumatik s doručením do pneuservisu

Přezutí pneumatik v pneuservisu
Přezutí pneumatik v pneuservisu

Zanedlouho bude konec října, blíží se zákonem daný termín pro výměnu pneumatik. Protože povinnost platí pro každého bez výjimky, každoročně stojíte v pneuservisu frontu a netrpělivě čekáte na montáž zimních plášťů. S novou službou Přezutí, kterou nabízí partnerská síť pneuservisů rozprostřená po celé ČR, už čekat nemusíte. Jelikož se jedná pouze o ověřené podniky, nehrozí vám ani přemrštěná cena. Přezutí zimních pneumatik svěřte do dobrých rukou. Jak to probíhá, co to obnáší a kde si pneumatiky nechat přezout?

Jak to funguje?

Dříve jste s výměnou pneumatik strávili moře času, od samotného výběru, přes čekání na doručení pneu domů, až po čekání na uvolnění termínu přezutí ve vašem servisu. Po dlouhém martýriu s organizací a uskutečněním tohoto nelehkého úkolu vás odměnili mastným účtem jako bonusem za to, že jste to vůbec přežili. Raději jste už neprotestovali, abyste to měli co nejdřív za sebou. Letos však budete chytřejší. Prostřednictvím služby Přezutí si objednáte pneumatiky a zároveň si vyberete partnerský servis, do kterého pneumatiky rovnou poputují, nemusíte tak vůbec řešit přepravu. E-shopy s pneumatikami sice nabízejí doručení zdarma, ale čas s odvozem do pneuservisu vám neušetří. Služba Přezutí oproti tomu zahrnuje doručení rovnou do servisu, který si vyberete. Ze servisu se vám následně ozvou a dají vám na výběr z možných termínů výměny vašich pneumatik. Pak už stačí jen přijet na vámi zvolený termín návštěvy vybraného pneuservisu a máte hotovo. Zaplatíte jen garantovanou pevnou cenu za přezutí, žádné skryté poplatky si servis účtovat nebude a zákazníky nepodvádí. Pro více informací přejděte na stránky služby přezutí pneumatik.

Služba Přezutí zimních pneumatik

Služba Přezutí je dostupná v partnerských pneuservisech ve všech 14 krajích ČR. V hlavním městě jich najdete 6, v Brně 4, v Karlových Varech, Plzni, Ostravě a v Žatci jsou dostupné 2 a v každém velkém krajském městě je k dispozici aspoň jeden pneuservis, který službu poskytuje. Jedním z partnerů je i spřátelená partnerská síť pneuservisů a autoservisů BestDrive Pneu-Plus. Partnerské pneuservisy BestDrive nabízející službu Přezutí najdete v Brně, Frýdku-Místku, Českém Těšíně, Olomouci, Žatci, Kroměříži, Slavičíně, Starém Městě a ve Zlíně. Využijte bezkonkurenční služby Přezutí a na vlastní kůži poznáte, že to jde i poctivě, efektivně, bez zbytečného stresu, chvatu a práce navíc. Podrobný seznam pneuservisů naleznete na stránkách renomovaného prodejce pneumatik.

Objednejte se do konce října na výměnu kol v nejbližším servisu ve vašem okolí a vyberte si levné zimní pneumatiky na přezutí podle vašich preferencí a s doživotní zárukou. Volte spolehlivé dodavatele a kvalitní servis na míru vašim potřebám!

Zdroj: Pneumatiky.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář