Autocentrum v Jihlavě prodává ověřené vozy a poskytuje komplexní servis

Ať už sháníte vozidla mladoboleslavské automobilky Škoda, španělského výrobce Seat či italské značky Fiat, širokou nabídkou vás uspokojí jihlavské autocentrum. V jeho kompetenci je vedle prodeje ověřených vozidel i poskytování komplexního autoservisu. Jedná se o společnost Auto Máca Jihlava, která na českém trhu existuje už od roku 1992.

Abyste byli s automobilem nadmíru spokojení, musí vám vyhovovat svými specifikacemi, vzhledem, barvou i značkou. Investujete své peníze, a proto by mělo vozidlo odpovídat vašim požadavkům, byť jsou vyšší. Obraťte se na odborníka, který má v této specifické oblasti dlouholeté zkušenosti.

2015-01-22-auto-roku

Autorizovaný prodejce má v širokém produktovém portfoliu nová i ojetá vozidla, přičemž z dílny Škoda Auto nabízí modely Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Superb i Yeti. Pokud se kvůli menší finanční náročnosti rozhodnete pro ojetinu, můžete si být jisti, že se jedná o ověřené vozy. Od cestování, kdy už nebudete závislí na jízdních řádech vlaků a autobusů, vás dělí jen několik jednoduchých kroků.

Samozřejmostí jsou doplňkové služby, mezi něž patří například roční kontrola vozidla, výhodné pojištění či zajímavé financování. Prodej aut je klíčovou službou této společnosti.

Komplexní autoservis pro každého z vás

Automobil je hojně využívaný, proto musíte počítat s pravidelnými opravami a výměnami součástek. Z tohoto důvodu potřebujete autoservis, který si zakládá na kvalitě komponentů a perfektně odvedené práci. Doporučujeme zajet do dílny autoservisu na Znojemské ulici v Jihlavě, kde se profesionálové o vašeho plechového kamaráda postarají. Zajistí nejen stoprocentní technický stav vozidla, ale také přezutí na zimní, respektive letní kola. Abyste odjížděli s nablýskaným fárem, využijte ještě automyčku.

Informace nejen o samotné společnosti, ale také o nabízených službách najdete na webové stránce www.automaca.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář