4 důvody, proč si pořídit skútr

Máte rádi vítr ve vlasech, chcete se vyhnout kolonám a ušetřit za pohonné hmoty? Pořiďte si skútr. Od roku 2013 si při řízení silnějšího skútru s obsahem motoru do 125 ccm vystačíte s řidičákem skupiny B, tak na co čekat? Pokud vám stále není jasné, proč byste se měli do populárního jednostopého dopravního prostředku zamilovat bezprostředně po prvním svezení, nepřestávejte číst. Prozradíme vám největší výhody.

1. Nízká pořizovací cena i provozní náklady

Automobil není levná záležitost, byť jde o ojetinu. Za nový skútr dáte podstatně méně, což platí také o náhradních dílech a servisu. A když zohledníte nízkou spotřebu (cca 3 litry benzínu na sto kilometrů), dojdete k závěru, že vám skútr z dlouhodobého hlediska ušetří spoustu peněz.

zpravyhned.cz_kentoya_cz_01 Oblíbený městský skútr Kentoya Moto VIRON 125 4T

2. Žádné stresy v kolonách ani při parkování

Jakkoliv je automobil skvělý pomocník, někdy je rychlejší přeprava MHD. A když přijde na parkování v centru města, nejednomu řidiči stoupne tlak. Se skútrem je cestování v hustém provozu mnohem dynamičtější a parkování naprosto bezproblémové. Obvykle je tolerováno i v místech, kde by automobily parkovat neměly. To samé platí také pro mopedy.

zpravyhned.cz_kentoya_cz_02 Mopedy jsou opět v kurzu! Model mopedu Kentoya Moto Twincup 50 4T

3. Bezpečnější než kolo a motocykl

Podle statistik sice připadá nejvíce nehod jednostopých vozidel právě na kategorii skútrů, ale jsou do nich započteny i drobnější kolize. Riziko nehody s fatálními následky je pro řidiče skútru naopak nižší, protože necestuje tak rychle jako na motocyklu. Oproti kolu má skútr masivnější konstrukci a řidič musí mít ze zákona helmu.

4. Kvalitní stroje za nízké ceny

Nespokojíte se s ojetinou, ale máte omezený rozpočet? Pak se poohlédněte v nabídce značky Kentoya, která prodává skútry již od roku 1994. Najdete v ní sportovní, velké, offroad i retro skútry za nízké ceny. Všechno zboží je skladem, náhradní díly dostupné a na motor získáte prodlouženou záruku na tři roky. Bližší informace o jednotlivých modelech a nabídce značky Kentoya získáte na www.kentoya.cz.

Dalším skvělým tipem, jak se zbavit stresu je například rybaření, pořiďte si prut, naviják a ostatní rybářské potřeby a můžete vyrazit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář