Žižkov je atraktivním místem i pro rodinný život

Přemýšleli jste už nad tím, kde byste se jednoho dne chtěli usadit? Nikdy není pozdě začít nový život, vše je nutné řádně zvážit. Proč nemít v užším výběru i vybrané pražské čtvrti, které nabídnou velký počet pracovních příležitostí, a přitom jsou doslova jen pár kroků od zelené přírody? Když se řekne Žižkov, každému se jistě vybaví historické skvosty. V budoucnu ale tato část Prahy získá novější tvář, na řadu přijde i lepší občanská vybavenost. Pokud chcete v této době být součástí našeho hlavního města, je pravý čas už nyní!

Vyberte si byt podle svých představ

V okolí bude vše, co potřebujete k životu. Byty na pražském Žižkově jsou proto vhodné pro mladé rodiny i páry, které vlastní děti teprve plánují. V nabídce jich zbývá ještě několik, je tedy nejvyšší čas k finálnímu rozhodnutí. Bude to dispozice 1+kk, která nabídne necelých 54 metrů čtverečních? Nebo si zvolíte variantu 4+kk, kde získáte celých 108 čtverečních metrů prostoru?

K dispozici je u vybraných bytových jednotek balkon, terasa či lodžie, samozřejmostí je i sklepní kóje či komora na uskladnění různých věcí, které potřebujete v domácnosti jen příležitostně. Sečteno a podtrženo, Žižkov se může stát brzy vaším novým domovem. Zvolit si dispozici, podlaží a to, zda preferujete balkon nebo lodžii, je pak už to nejmenší.

Občanská vybavenost je na výbornou

Lokalita, která se nachází v srdci Prahy a je obklopená zelení? Ale jistě, Byty u parku myslí i na vaše odpolední procházky a nemají kolem sebe beztvarou betonovou šeď. Kaizlovy sady, Parukářka nebo Židovské pece, vše je v docházkové vzdálenosti, zelených ploch skutečně není nikdy dost.

Školy, školky a další zázemí pro děti je také připraveno. Autobus, s nímž se dostanete brzy na zastávku metra, má svou zastávku prakticky hned před bytem.