Zimní dovolená v České republice? Žádný problém!

Letní období není zdaleka jedinou možností, jak si dopřát stoprocentní psychický relax. Nezáleží na tom, jestli chcete cestovat sami, ve dvojici, s přáteli, či hledáte spíše rodinou dovolenou, i v chladnějších měsících zažijete spoustu zábavy. Stačí jen vědět, kam se podívat. Kde vás přivítají s otevřenou náručí?

Jizerské hory vedou

Málokterá destinace vás potěší takovou kombinací malebné přírody, lyžařských drah, kulturních akcí i nejrůznějších atrakcí jako právě penziony v Jizerských horách. Toto nejsevernější pohoří naší země leží v Libereckém kraji, do něhož každým rokem proudí turisté z celé Evropy.

Nejběžnější volbou jsou samozřejmě penzion v Liberci, přičemž se vážně není čemu divit. Regionální město vám totiž nabídne mnoho hotelů, kdy za zmínku stojí především Babylon. Ten disponuje celou řadou wellness služeb, bazénovým světem, science centrem pro děti, blízkostí k zoologické zahradě a dalšími příležitostmi pro malé i velké.

Podívejte se sami

O něco klidnější variantou jsou penzion v Jablonci nad Nisou. Daná oblast je položená v horském podnebí a členitém terénu jako stvořeném pro výlety. Navštívit můžete například i několik muzeí, rozhleden či klidnou přehradu. Populární volbou pro rodiny je hlavně pokoj v proslaveném pivovaru Volt.

Samozřejmě se ani zdaleka nejedná o jediné volby, tudíž se vám bude hodit prohlídka některého z internetových portálů. Zajímá-li vás ubytování, navštivte penziony na Penzion.cz, kde se dočkáte ohromného výběru ověřených pokojů i balíčků služeb. Do vyhledávacího políčka napíšete preferovanou lokalitu, datum příjezdu i odjezdu, stejně jako počet hostů.

Následně se před vámi objeví výčet ideálních možností přesně pro vás. Během několika málo minut vyřešíte rezervaci a budete se moci začít připravovat.