VÁHY – JAS: Český specialista na silniční a průmyslové váhy

Smýšlíte-li tak trochu vlastenecky, pak jistě neodmítnete každou příležitost, jak podpořit české firmy zakoupením jejich výrobků. V případě silničních a průmyslových vah od svitavské společnosti VÁHY – JAS však získáte mnohem více než jen dobrý pocit – zařízení špičkové kvality a komplexní služby. Pokud vám zrovna schází nová silniční nebo průmyslová váha, nepřestávejte číst!

Společnost VÁHY – JAS vstoupila na trh na počátku 90. let minulého století a její jádro odjakživa tvoří odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru výroby a oprav vážních zařízení. V současné době zajišťuje výrobu, prodej, servis, cejchování a kalibraci všech typů mechanických a elektronických vah. Certifikát č. 0119-SJ-C001-10 udělený Českým metrologickým institutem opravňuje pracovníky k provádění ES posouzení shody.

Silniční váhy

Současná nabídka silničních vah je velmi široká a najdete v ní systémy o délce od 4 do 18 metrů s váživostí do 60 tun. Jedná se o kvalitní zařízení z odolné, stabilní, lakované oceli a betonové směsi. Zákazníci si mohou vybrat mezi zapuštěnou variantou a vahou s nájezdem. Konkrétně jde o šest různých variant silničních vah, které se liší délkou a typem konstrukce. V nabídce najdete také silniční váhu s železobetonovou konstrukcí vhodnou do náročných provozů. Součástí příslušenství může být kamerový systém, semafory, vyhodnocovací jednotky, závory (i optické), bezkontaktní čtečky, tiskárna, samoobslužný terminál a další prvky.

Ostatní sortiment a speciální software

Nabídka českého výrobce je rozmanitá a nechybí v ní váhy pro zemědělce, pro oblast životního prostředí, pro potravinářský průmysl, pro stavebnictví i pro výkup a prodej surovin. Samozřejmostí je také speciální software, prostřednictvím kterého váhy komunikují s počítačem. Program umožňuje vážení pomocí šablon, vedení pokladních knih, vážení na několika vahách (např. na jedné při příjezdu, na jiné při odjezdu apod.), účtování služeb na vážním lístku a spoustu dalších praktických funkcí.

Podrobné informace o nabízených produktech a službách svitavské společnosti VÁHY – JAS najdete na www.vahyjas.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář