V autozastavárně Zastavuz.cz dostanete půjčku bez registru

Půjček je v poslední době všude plno. Vyrojilo se obrovské množství společností, které nabízí úvěry se zdánlivě výhodnými podmínkami, i když skutečnost je často jiná. Spousta z nich se také chlubí tím, že nabízí půjčky bez registru, bez ručitele a bez ověřování schopnosti splácet. Sháníte takovou?

Půjčky bez registru zní sice skvěle, zejména pokud skutečně máte nějaký ten škraloup a jste zapsaní v registru dlužníků, nicméně mají své nevýhody. Velkým omezením je, že je většina společností neposkytuje úvěry na příliš vysoké částky. Určité možnosti přesto existují. Řešením mohou být například půjčky se zástavou vozu.

Dostanete až 80 % hodnoty vozu

Rychlé půjčky ihned se zástavou vozu poskytuje Zastavuz.cz. Tato autozastavárna funguje po celé ČR a nabízí výhodné půjčky nejen výměnou za vaše auto. Může jít i o užitkový vůz, motocykl, stavební stroj či letadlo. Velkou výhodou je rychlost vyřízení (kolikrát už do 30 minut). Splatnost může být od jednoho až po čtyři měsíce, navíc ji lze prodloužit. Ani s předčasným splacením není nejmenší problém.

Svůj vůz nemusíte nikde nechávat

Půjčky od Zastavuz.cz jsou oblíbené ještě z jednoho prostého hlediska. Společnost nabízí dva modely zástavy: Money & Store a Money & Drive. Při tom prvním necháte svůj dopravní prostředek opravdu stát na hlídaném místě. Ve druhém případě si jej však můžete nechat a běžně jej dál používáte. Zástava vozu je díky tomu vhodná i pro všechny, kteří své auto denně potřebují pro dojíždění do práce, odvezení dětí do školy apod.

Zastavuz.cz jedná s každým svým klientem individuálně a také diskrétně. Nikdo se nemusí dozvědět, že jste ve finančních potížích. Autozastavárna poskytne rychlou pomoc. Podnikatelé navíc mohou náklady v rámci daně z příjmu uplatnit jako výdaje. Neváhejte a nechte si ocenit svůj vůz. Pošlete fotografii třeba na WhatsAppu nebo si zavolejte technika. Pro více informací se podívejte přímo na www.zastavuz.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář