Rychlá, levná a spolehlivá doprava zásilek i balíků do zahraničí – to je FOFR

Potřebujete poslat balík z Makedonie do Norska, a navíc ještě do druhého dne? Díky dopravní společnosti FOFR je to možné. Levná, rychlá a spolehlivá mezinárodní přeprava balíků je k dispozici zájemcům z Česka, ale i dalších zemí, kde zrovna pobývají. Jste-li na dovolené v Belgii a zakoupili jste si rozměrný dekorační předmět do domácnosti, který se vám nevejde do příručního zavazadla v letadle, pošlete si jej domů pozemní cestou.

Dopravní systém ručí za spěšné doručení všech zásilek i pojištěním

Přepravní systém FOFR je složen z osmi logistických společností, díky nimž je možné do druhého dne doručit zásilku, dopis i balík do evropských, balkánských a severských zemí. FOFR je propojen s totožnými systémy po celé Evropě, proto mohou praktikovat denní svozy i rozvozy ze sběrných míst v Česku a v zahraničí. Mezinárodní přeprava balíků zahrnuje také přepravu kusových i paletových zásilek. Lhůta, po kterou je adresátovi doručena konkrétní zásilka, začíná u druhého dne od podání. Všechny balíky jsou pojištěny v klasickém režimu podle mezinárodních úmluv a majetkového pojištění zásilek i nákladů – CMR.

Sběrná místa existují po celé ČR, v Evropě i na Balkáně

V současnosti jsou provozovány tyto sběrné linky v zahraničí: Slovensko, Německo, Rakousko, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Belgie, Lucembursko, Maďarsko, Polsko, Slovinsko, Chorvatsko, Makedonie, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Anglie, Norsko, Švédsko, Finsko i Dánsko. Výhodou objednání si přepravy je možnost výběru nejbližšího smluvního partnera, který je registrován v systému FOFR. Využívání přepravy je výhodné jak pro jednotlivé zaslání balíků, tak pro pravidelné převážení zboží. Službu s úspěchem využívají tuzemské e-shopy i obchodní společnosti. Podrobné informace o dopravě a možnosti objednávky přepravy naleznete na firemních stránkách fofrcz.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář