Udělejte něco pro sebe. Naordinujte si zimní pobyt!

Není to zvykem, na dovolenou jezdíme spíš v létě. Proč ale neudělat něco netradičního? Vyrazte na dovolenou hned zkraje roku.

Zimní pobyt – Velichovky

Počasí není zrovna jako dělané na dlouhé vycházky. Takže vás nebude mrzet, když budete zavření na hotelu. A budete odpočívat na pokoji. Pak si vyrazíte na snídani, odpočinete si ve wellness. Tělo vám budou hýčkat trysky vířivky. Pak si vychutnáte fantastický oběd. Budete relaxovat na pokoji a odpoledne vás bude čekat příjemná masáž. Těšit se můžete i na specifické procedury, typické pro každé lázně zvlášť. Zregenerujete dokonale a je jedno, jestli si budete užívat týdenní pobyt nebo prodloužený víkend. Změna vám prospěje v každém případ. Tak jaký zimní pobyt zvolíte? Co třeba Lázně Velichovky? Zde se už od 19. století specializují především na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu. Rovněž se zde skvěle regeneruje po úrazech, operacích kostí a kloubů, pomohou zde i s onemocněním nervového systému. Najdete tu křídovou slatinnou zeminu s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa, což je fantastické na koupele a léčivé zábaly.

Lázně Poděbrady – ideální dovolená

Lázně Poděbrady jsou také skvělé. Máte potíže s váhou? Zde zatočí s vašimi kilogramy, protože tu mají různé hubnoucí programy pro různě fyzicky a kondičně disponované lidi. Pomohou starším i mladším, dokonce i dětská obezita se tu dá vyřešit. Také se tu specializují na léčbu kardiovaskulárního systému i pohybového aparátu a látkové výměny. Poděbrady jsou navíc velmi pěkné místo, kolonádu lemují útulné kavárny, můžete se kochat protékajícím Labem. Tak co, jste rozhodnuti? Pak ještě zbývá si rozmyslet, jestli vyrazíte s celou rodinou, na romantický výlet s partnerem nebo oddychovku s kamarádkou.