Spolehlivý Škoda servis v Praze

Vozy Škoda jsou na českých silnicích jedny z nejoblíbenějších. Každý však neví, jak se o něj správně postarat. Jelikož mají Škoda vozy své charakteristické vlastnosti, nejlepší volbou je svěřit je do specializovaného servisu výhradně jen na tuto značku.

škoda1

Škoda vozy mají na českých silnicích dlouholetou tradici. Zdroj: http://www.autotriopraha.cz/vozy-skoda-modely/

Autotrio Praha

Jeden ze specializovaných Škoda servisů je Autotrio Praha, jehož pracovníci čerpají zkušenosti již od r. 1995. Od té doby věnovali veškerou péči nespočtu Škoda vozidlům, k čemuž využívají jen moderní technologie.

Služby

Autotrio Praha zůstává servisem pro lidi. Lidský přístup, kvalita a slevy na provedenou práci jsou vlastnostmi, díky kterým se stávající zákazníci rádi vracejí zpět a přicházejí i ti noví. Firma zajišťuje kompletní záruční i pozáruční servis a mnoho dalšího. Potřebujete zabezpečit vůz proti odcizení? Žádný problém. Čeká vás jednání s pojišťovnou? Pojistné události za vás servis vyřídí a usnadní vám tak život.

škoda2

Šeková knížka obsahuje i slevy na provedenou práci. Zdroj: http://www.autotriopraha.cz/servis/

Šeková knížka

V servisu máte možnost získat tzv. Šekovou knížku, v níž najdete slevy na provedené úkony či dokonce na náhradní díly objednané přes provozovnu. Objevují se v ní i slevy na klempířské i lakýrnické práce, které nebývají pojišťovnou hrazeny.

Navštivte tento kvalitní servis aut Škoda v Praze a svěřte svůj vůz do rukou odborníků.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář