Náhradní díly do traktorů i Karos: Co dělat, když sháníte třeba brzdový válec?

OpenClipart-Vectors / Pixabay

Sehnat kvalitní náhradní díly pro staré modely traktorů, nákladních aut či autobusů je čím dál těžší úkol. Naštěstí existují specializované firmy, jakou je BVM s.r.o. Ta přišla s řešením, které vyřeší i váš problém s tím, jak udržet starý traktor, nákladní vozidlo, či třeba autobus Karosu v provozuschopném stavu.

V posledních letech se trh s náhradními díly pro starší značky traktorů, nákladních aut a autobusů stává stále užším. Řada majitelů vozidla již dala do šrotu, nebo rozprodala na součástky. Výrobci, kteří udržují výrobu komponent pro starší modely, případně repasují staré součástky, téměř nejsou. Vlastníci těchto strojů tak často narážejí na problém, kde a jak kvalitní náhradní díl sehnat. Kromě běžného opotřebení se mnohdy setkáváme i s nutností oprav po nehodách, nebo dlouhodobém nevyužívání.

BVM s.r.o. – specialista na repasované díly

Efektivní řešení pro ty, kdo potřebují náhradní díly pro starší vozidla, přináší společnost BVM s.r.o. Zaměřuje se na opravy a prodej nových i repasovaných náhradních dílů, přičemž klade důraz na kvalitu, technickou funkčnost a trvanlivost. Specializace na repasované díly vozidel tuzemské výroby, jakými jsou TATRA, AVIA, ZETOR, LIAZ a KAROSA, je nejspíš přesně tou službou, kterou hledáte. Firma však rozšiřuje i nabídku o zahraniční nákladní vozidla a techniku.

Výměnný systém a garance kvality

Jedinečnost služeb BVM tkví v tzv. výměnném způsobu prodeje. Zákazník, který potřebuje například nový brzdový válec, dodá svůj starý a okamžitě obdrží repasovaný díl, čímž se eliminuje čekací doba na opravu. Tento přístup nejen zrychluje celý proces, ale zároveň zaručuje, že poškozené díly se dále repasují a nemizí z trhu. Součástky jsou vždy opraveny a testovány. Navíc firma poskytuje záruku na většinu dílů, což zákazníkům přináší další jistoty.

Udržet starší vozidla v provozuschopném stavu je stále těžší

Firma BVM s.r.o. však přišla s řešením, které nejen podporuje udržitelnost, ale i ekonomiku provozu. Repasované díly, expertní servis a výměnný systém jsou přesně to, co mnozí majitelé starších traktorů a vozidel potřebují, aby jejich stroje zůstaly na silnicích a v polích, kde jsou nejvíce potřeba.