Myslete na pojištění majetku a odpovědnosti. Může si jej dovolit každý

Pojištění rozhodně neznamená něco přepychového. Zejména je to vaše volba ochránit sebe i svůj majetek před situacemi, které nedokážete přímo ovlivnit. Ať už se jedná o přírodní katastrofy, nebo škody způsobené vandalismem či krádeží. S kvalitním pojištěním zkrátka budete mít klidnější spánek, a to s vědomím, že v případě vzniku pojistné události získáte aspoň finanční hodnotu svého majetku zpět.

Důležitý je rozsah pojištění

S ohledem na to, že trh s pojištěním v současnosti nabízí velké množství pojišťovacích produktů, není v nich jednoduchá orientace. Stále více pojišťoven se však zaměřuje na srozumitelné podmínky pro klienty, mezi které patří třeba také ERGO pojišťovna. Ta má pro vás připravený mimo jiné produkt Bezpečný domov PLUS, díky kterému si můžete pojistit hned různé druhy nemovitostí. Jedná se v zásadě o:

  • Rodinné domy a byty v osobním vlastnictví
  • Domácnosti
  • Budovy a byty ve výstavbě

Ať už si pojistíte libovolnou nemovitost, už základní nabídka zahrnuje velké množství typických přírodních katastrof, jako mohou být úder blesku, požár, záplavy, vichřice, krupobití a další. Jsou zde ale rovněž situace jako je třeba vystoupání vody z kanalizace, podpětí nebo přepětí v síti, které poškodí elektrické spotřebiče a další. Zahrnuta je v rámci tohoto pojištění také ochrana proti vandalismu. Můžete přitom využít online pojištění, kde si pojistku sjednáte jednoduše z pohodlí domova. Kromě toho zde vidíte cenovou kalkulaci, díky které získáte představu o tom, kolik za pojištění zaplatíte.

Pojistěte se proti nechtěným škodám na cizím majetku

Není to ale pouze váš majetek, který může přijít k újmě. Někdy se stane, že vlastní nešikovností způsobíte škodu vy. V takovém případě zvažte pojištění odpovědnosti. Je dokonce možné tento druh pojištění získat jako bonus k jiným formám pojištění. Pojišťovny se tak snaží odměnit své klienty, že využívají i dalších pojišťovacích produktů z nabídky.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář