Moderní česká žena nakupuje z druhé ruky

V České republice není ženy a dívky, která by nezavítala na nákupy do známých obchodů second hand. Samozřejmě, tyto obchody jsou v různé cenové nabídce a kvalitě nabízeného zboží. Jsou výběrové obchody z druhé ruky, kam chodí ženy podnikatelky, manažerky a ženy z úřadů.
Maminky na mateřské a ženy z provozů je vyhledávají méně, spíše navštíví obchod z druhé ruky s běžnými oděvy (pro každodení nošenní) nebo hrabárnu. Nicméně, existují dva hlavní důvody, proč tento typ obchodu s oblibou my ženy a dívky navštěvujeme.
Prvním důvodem je cena oděvů.
V obchodě z druhé ruky dostaneme oblečení pro celou naší rodinu za velmi příznivých cen. Náš nákup se může pohybovat v rozmezí od 1.000 Kč do 1.500 Kč. Pokud utratíme vyšší částku, zvětšily jsme okruh svých blízkých, pro které jsme nakupovaly.
Druhým důvodem je originalita a pocit vlastní výjimečnosti a jedinečnosti.
Jestliže si pořídíme oděvy z druhé ruky, jsme si jisté, že pouze ve výjimečných případech se setkáme s jinou ženou, která bude mít na sobě stejný model s námi.
Ovšem, jestliže si pořídíme oděvy z kamenných butiků nebo od vietnamských prodejců na tržištích, můžeme se spolehnout na to, že budeme potkávat na ulici spousty žen, které budou oblečené jako my, ani barevná škála nezakryje jeden střih, který výrobci na daný oděv použili (zřejmé je to především u zimních dámských bund), a množství, které vyrobili. Pozor, ale je nutné připomenout ještě jednu neméně významnou výhodu oděvů z druhé ruky, vesměs se jedná o značkové zboží!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář