Jaké vybrat autopotahy do Vašeho auta?

Pořídili jste si nové auto a rádi byste jeho interiér vybavili kvalitními autopotahy? Existuje hned několik důvodů, proč se vyplatí autopotahy používat. Především jde o možnost chránit původní autopotahy od poškození či neméně nepříjemnému zašpinění. Vedle toho se autopotahy od společnosti Vopi velmi často stávají také elegantním zpestřením celého interiéru.

Autopotahy od společnosti Vopi by rozhodně neměly scházet ve Vašem autě!

Autopotahy od společnosti Vopi lze vybírat ve dvou provedeních. Prvním z nich jsou autopotahy na míru, vedle nich najdete v portfoliu této společnosti také univerzální autopotahy. Ke snadnějšímu vyhledávání poslouží konfigurátor, který najdete na webových stránkách společnosti Vopi a to konkrétně zde: www.vopi.cz/konf-autopotahy/. Pro univerzální autopotahy i autopotahy šité na míru je charakteristická kvalita materiálu i precizní šití. Z pestré škály motivů, barev i materiálů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Každý z autopotahů je vyroben v České republice a podléhá nejpřísnějším bezpečnostním kritériím. Většina autopotahů je celolánová a je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Pro absolutní pohodlí slouží podvrstvení molitanem či vatelínem i opatření mřížkou. Právě tato kombinace poskytuje řidičům i jejich spolujezdcům co nejkomfortnější cestování.

Výhody univerzálních autopotahů

Autopotahy od Vopi působí neotřelým dojmem a jsou chloubou, jak zbrusu nových motorových vozidel, tak aut koupených v autobazarech. Autopotahy velmi dobře kopírují tvar sedadla vozu. Autopotahy univerzální můžete použít rovněž ve vozech s bočními airbagy. Cestování s autopotahy od Vopi přinese potěšení každému, kdo rád řídí. Je přitom jedno, jestli zrovna potřebujete zavést děti do školky nebo se chystáte na dalekou služební cestu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář