Jak vybrat trendy šaty na ples

Vybrat ty správné šaty na ples bývá někdy docela oříšek. Nyní jsou v kurzu minimalistické střihy, přiléhavé siluety a jednoduché linie. Ostudu si neuděláte ani se šaty, které odhalují dostatek kůže, například v podobě hlubokých dekoltů, průstřihů či odhalených zad. Záleží na tom, co je vaše přednost a hlavně, kterou část těla jste ochotná odhalit. Však se podívejte na slavné osobnosti, které často vídáme v šatech, které toho hodně ukazují. Stačí si jen troufnout.

Šaty působí sexy

Nemusíte se bát, že budete působit vulgárně. Moderní je odhalování jemné a k tomu rafinované průstřihy. Šaty mohou zdůrazňovat přednosti a zároveň maskovat možné nedostatky. A ty má každá žena, dokonce i krásné modelky a herečky, které vídáte v módních časopisech a televizi. Máte-li široké boky, bude pro vás lichotivá áčková sukně a vhodně vybraný korzet. Ten šikovně zařídí užší pas.

Není nutné zdůrazňovat právě ženské křivky. Ne každý to má rád. Klidně volte i více avantgardy. Je to klasika, se kterou vždy zazáříte. Chybu určitě neuděláte, když si vezmete šaty z konfekce a zajdete za nějakou šikovnou švadlenou, která vám upraví šaty na míru přesně tak, jak si je představujete. Jestliže chcete, aby výsledek byl doopravdy dokonalý, nechejte si šít šaty přímo u designéra. Tady ale doporučujeme dostatečnou časovou rezervu minimálně tři týdny před plesem.

Materiál a barva dělají divy

Mezi materiály je nyní nejvíce v kurzu šifon a taft. Nově se k nim přidali i matné látky, které skvěle doplňuje například krajka. V barvách je stále in klasika. Stále se nosí černá, červená nebo stříbrná. Jestliže se chcete trochu odvázat, zvolte nějakou sytější barvu, třeba modrou nebo žlutou. Nezapomeňte na vhodně zvolené boty a kabelku nebo malé psaníčko do ruky. Také doplňky mají důležitou roli. Ozdobte se hezkým šperkem, zvolte decentní nalíčení a slušivý účet a můžete vyrazit.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář