Elektronické cigarety jsou mnohem lepší než klasika

Kouření nepatří zrovna mezi ten druh zlozvyků, které by snad měly nějaký pozitivní vliv na lidské zdraví. Právě naopak.

Chcete-li si dopřávat inhalaci nikotinu i nadále, bude pro vás mnohem lepší přesedlat na daleko bezpečnější elektronické cigarety. Ty mají navíc celou řadu dalších výhod.

Neškodí zdraví

Abyste mohli dostat do těla nikotin z klasické cigarety, musíte ji zapálit. A v tom je ta největší potíž. Během hoření totiž vznikají různé zdraví škodlivé látky typu benzen nebo dehet. Jejich vdechování prokazatelně ničí nejen plíce, ale v podstatě celý organismus. Kuřáci klasických cigaret se tedy takto bez uzardění likvidují.

Elektronické cigarety jsou daleko zdravější, jelikož neobsahují vyloženě škodlivé látky. Jsou tvořeny hlavně dochucovadly, potravinářským barvivem a samozřejmě nikotinem, jenž je pro kuřáka důvodem, proč vůbec kouří.

Člověk nenačichne

Kouření tabákových výrobků typu cigarety či doutníky produkuje dým, jenž docela smrdí. A to často i milovníkům nikotinu. Také proto jsou kuřáci ve společnosti tak neoblíbení. Ostatní kvůli jejich libůstce totiž často rovněž načichnou.

V případě užívání elektronických cigaret vám však nic takového nehrozí. Nejenže výpary z tohoto přístroje nejsou pro ostatní škodlivé, ale zároveň nemají žádný zápach. Naopak, při použití aromatické náplně může vodní pára i hezky vonět, třeba po vanilce.

Maximální zážitek

Mnoho kuřáků se dlouho elektronickým cigaretám vyhýbalo. Báli se totiž, že z jejich kouření nebudou mít žádný požitek. Není to ovšem pravda. I dlouholetí milovníci nikotinu nakonec museli uznat svůj omyl. S vhodnou náplní mohou být e-cigarety stejně silné jako klasika.

Abyste si kouření elektronických cigaret mohli užít maximální možnou měrou, je ideální nakupovat v prověřených obchodech, kde lze získat nejen kvalitní přístroj, ale rovněž i náplně.

Takovýmto obchodem je kupříkladu HQD. Nejenže se může pyšnit kvalitní zbožím, avšak pro většinu zákazníků je důležitá i HQD cena, která je v tomto případě více než férová.