Dílenský vozík jako pojízdné pracoviště

Český národ je plný domácích kutilů všeho druhu. Což je dobře, neboť každá domácnost potřebuje čas od času vyměnit nefunkční zásuvku či spravit odpad. Každý správný řemeslník ale potřebuje základní nářadí a místo na jeho uložení. Samozřejmě ho můžete mít umístěné například v krabici nebo kufříku. Mnohem praktičtější a stále více oblíbené jsou však takzvané dílenské vozíky.

Pomocník každého kutila

Ať už zařizujete zcela novou dílnu nebo jen hledáte něco, co by vám usnadnilo každodenní práci, s dílenským vozíkem rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Nářadí s ním máte pokaždé doslova po ruce. Je to takové praktické pojízdné pracoviště. Do dílenského vozíku se zásuvkami pohodlně narovnáte veškeré potřebné nářadí. Vše tak máte přehledně uložené a nemůže se vám stát, že budete cokoliv zdlouhavě hledat. Vozíky se zásuvkami jsou navíc opatřeny pojistkou, takže se vám nestane, že šuplík sám vyjede. Téměř všechny vozíky jsou vybaveny také kolečky. Díky nim je manipulace s nimi mnohem jednodušší, a neztrácíte čas zbytečným přetahováním těžkého nářadí z místa na místo. Každé kolečko má zároveň svoji otočnou brzdu, takže je práce s nimi bezpečná. Pro ještě snadnější ovladatelnost je na každém vozíku připevněno madlo. Dílenské vozíky jsou tak jasnou volbou do každé soukromé i firemní dílny.

241

Dílenské vozíky Polak CZ

Jedním z předních výrobců dílenského nábytku na našem trhu je společnost Polak CZ. Ta se na tento druh výroby specializuje již od roku 1994. Díky této dlouholeté praxi se firma vyznačuje profesionálním a kvalitním zpracováním dílenského nábytku všeho druhu. Pro výrobu používá jen ty nejkvalitnější, a tedy nejodolnější materiály. Na jejich e-shopu můžete vybírat z velkého množství dílenských vozíků různých velikostí, rozměrů a nosnosti. Nabídku tvoří jak vozíky se zásuvkami, tak bez zásuvek.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář