Aktuální nabídka klimatizační techniky

Tak jako jsou klimatizace stále častější výbavou moderních vozidel, tak také klimatizační technika tvoří stále důležitější sortiment v nabídce APM Automotive. Není proto divu, že před právě začínající hlavní klimatizační sezonou byla nabídka plniček klimatizací a dalšího servisního příslušenství aktualizována.

A samozřejmě v ní ani letos nechybí také oblíbené sety, ve kterých plničku doplňuje veškeré příslušenství potřebné k provádění údržby a oprav klimatizačních systémů. Při nákupu takového setu tedy mechanik už nemusí dále poptávat a objednávat další potřebný sortiment a může rovnou začít pracovat.

V letošní nabídce klimatizačních setů od APM Automotive s.r.o. je navíc několik atraktivních novinek. Tou první je plnička Climatic Piccola (dodávaná v setu Profesional), jejíž největší výhodou jsou kompaktní rozměry a skvělý poměr výkonu a ceny. Klimatizační specialisté zřejmě ale dají přednost setu Premium Master s vysoce výkonnou plničkou Climatic RV400, kterou navíc doplňují další špičkové přístroje jako čistič výparníků a interiérů AirQuality, endoskop nebo diagnostika a další příslušenství ke kompresoru CLT a další příslušenství. V nabídce zůstal také tradiční Servis Set s řadou potřebných doplňků a příslušenství. Naopak sety s osvědčenými plničkami Gaia a Astra prodávané v minulých letech byly doprodány a nadále již nebudou k dispozici.

V sortimentu samostatně dodávaných plniček je prémiovým produktem robustní a vysoce výkonný přístroj SpeedMaxx3 od firmy Vulkan Lokring s certifikáty a doporučením od výrobců jako Mercedes-Benz, Opel, BMW či Porsche. Nabídku plniček u APM Automotive navíc doplňují i přístroje Valeo ClimFill a Bosch ACS.

Kompletní nabídku sortimentu pro servis automobilových klimatizací u APM Automotive zahrnuje stále platný Katalog nářadí klimatizace 2008 (obj. č. 6644203; MOC 35,- Kč bez DPH).

Při zakoupení plničky (samostatně nebo v setu) nabízí společnost APM Automotive prostřednictvím svého servisního konceptu AutoPROFITEAM či jeho specializace Climatic Centrum APM nejen samozřejmé prvotní zaškolení přímo v servisu, ale také obsáhlé školení se zkušeným lektorem ve speciálně vybavené učebně. V nabídce jsou aktuálně čtyři stupně klimatického školení od základů přes opravy systémů a termodynamiku až po diagnostiku automatické AC. V letošním roce navíc nabídku klima školení doplnilo také nový seminář Skleníkové plyny v klimatizacích vozidel. Společnost APM Automotive je přitom atestačním subjektem pro školení pracovníků dle Nařízení komise (ES) č.307/2008 a absolventům tohoto školení tak může vydávat osvědčení o proškolení, které od července letošního roku budou potřebovat všichni mechanici pracující se skleníkovými plyny z klimatizací.

Na stránkách www.apm.cz naleznete ke stažení obsáhlý leták s nabídkou.