I vy máte šanci vymoci si odškodnění po dopravní nehodě

Odškodnění po dopravní nehodě by mělo být samozřejmostí. Důvodů, kvůli kterým jej můžete požadovat i vy, je celá řada. S práva znalým partnerem navíc vymůžete více.

Získejte vše, co vám dle práva náleží

Zcela přesně důvody, u kterých je možné požadovat odškodnění újmy na zdraví, definuje občanský zákoník. Jde o bolestné, vynaložené náklady spojené s léčbou a péčí o zdraví po nehodě (například hrazení léčebních výloh, cestovní náklady, zdravotní pomůcky, doplatky na léky apod.), ztížení společenského uplatnění (tedy trvalé následky), ztráta výdělku během pracovní neschopnosti, ušlý zisk a další nemajetkové újmy. Své nároky má každý poškozený právo uplatňovat jak přímo u viníka nehody, tak u jeho pojišťovny. Což je mnohem efektivnější, avšak poškození se často dostávají do sporu se silnějším protivníkem, kterým pojišťovna je. Mnohdy tak odškodnění nevymohou, nebo jej vymohou v nedostatečné výši. S tím umí pomoci První zdravotní poradenská.

Firma zastupuje poškozené v celém procesu vymáhání odškodného. Kvalifikovaní právníci mají v této oblasti bohaté zkušenosti a za sebou za šest let svého působení celou řadu úspěšně vymožených nároků na odškodnění po dopravní nehodě.

Buďte při řešení svých sporů silnějším

Pojišťovna sice poškozeným nabídne formuláře, které vyplníte a na základě nichž je vám nabídnuto odškodnění, to ale málokdy odpovídá vašim skutečným nárokům. Pokud budete mít na své straně kvalifikované právní zastoupení, vymůžete mnohem více. Navíc bez přílišného úsilí na své straně, protože se o vše postarají právě profesionálové z První zdravotní poradenské.

TIP: Hledáte informace na téma „odškodnění nehoda“? Obraťte se na První zdravotní poradenskou.

Požádejte o revizi odškodnění

Získali jste sice odškodnění, ale zdá se vám nízké? Požádejte o jeho revizi. I v těchto případech vás může první zdravotní poradenská zastoupit. Obvykle nejde o malé částky, a tak rozhodně stojí za to domáhat se svých práv.

Bojíte se, že za právníky zaplatíte více, než vymůžete?

To nemusíte. Konzultace i analýza případu je zcela zdarma. Odměnu si pak právní tým účtuje až ze skutečně vymoženého odškodnění. V případě, že k němu nedojde, žádné služby si firma neúčtuje.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář