Chodí na vaše stránky málo lidí? Známe možnou příčinu i řešení

Nemůžete přijít na to, proč na vaše stránky chodí tak málo lidí? Máte vyladěný design, ale přesto chodí minimum poptávek a konverzí? Jedním z důvodů může být špatná optimalizace pro vyhledávače. Schválně si zkuste zadat nějaké klíčové slovo vystihující vaši stránku a podívejte se, jak vysoko se zobrazuje. Nacházíte svůj web až na několikáté stránce ve vyhledávači? Potom se není čemu divit, že se návštěvníci z organického vyhledávání nehrnou. A jak to napravit?

Stránky se zobrazují příliš daleko ve vyhledávání

Největší pravděpodobnost, že vaši stránku lidé navštíví a kliknou na odkaz, máte na předních pozicích na první stránce ve vyhledávání. S každou další stránkou se šance, že na daný web někdo zavítá, snižuje. Vyhledávače hodnotí obsah webové stránky a snaží se vybrat ty nejlepší výsledky, kde hledající pravděpodobně najde odpověď na svou otázku. Algoritmy pro vyhledávání jsou stále chytřejší, takže je nestačí obelstít pouze strohým vypsáním klíčových slov někde na stránce. Pokud se chcete se svým webem posunout na vyšší pozice, bude to chtít pustit se do takzvané optimalizace pro vyhledávače.

Řešením je optimalizace pro vyhledávače

SEO je zkratkové označení pro optimalizaci pro vyhledávače. Jde o celou strategii, jejímž výsledkem je vylepšení pozice ve vyhledávání. Celý princip je možné rozdělit na SEO audit, kde se prověří aktuální situace stránky a navrhnou se další opatření. Důležitá je i analýza klíčových slov, kdy se jednotlivé výsledky používají pro tvorbu textového obsahu. Brno SEO optimalizace nabízí i správu v podobě tvorby zpětných odkazů, které jsou rovněž důležitým prvkem.

A jak zvládnout SEO nastavení stránky?

Zdá se vám to všechno příliš složité a nevíte, čím začít? Optimalizace SEO Brno nabízí pomocnou ruku i se specializací na lokální zacílení. S podporou profesionálů na sebe výsledky jistě nenechají dlouho čekat. Příjemným bonusem je i to, že kvalitní SEO má dlouhodobější efekt.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář