V létě do Prahy? Ano!!!

V Praze je vždy co prohlížet a obdivovat v kterémkoli ročním období, ať jste zaměřeni na její architekturu, umění, sport nebo techniku. Praha je prostě kouzelná!

Abychom si ji opravdu vychutnali a večer měli ještě chuť vidět „naživo“ své oblíbené herce nebo si chtěli jít zatančit, to je potřeba neponechat náhodě.

Je dobré rezervovat si ubytování v blízkosti míst, která nechceme vynechat a odkud bude blízko do všech směrů.

A nějaký dobrý tip?

Jednou z možností, spokojenými klienty vřele doporučovanou, je hotel v Praze na Florenci, a to hotel Jurys Inn, ideálně situovaný uprostřed Prahy, odkud se pěšky dostanete třeba na Staroměstské náměstí, Karlův most i Pražský Hrad, kousek je to do Hudebního divadla Karlín. Chcete-li na nákupy, je tu blízko nákupní centrum Palladium nebo obchodní dům Kotva. Pár kroků je na zastávku metra, takže doprava kamkoli v Praze je rychlá.

Ještě větší pohodlí? Hotelová recepce pro vás zajistí taxi stejně spolehlivě jako vstupenky na kulturní či sportovní akce.

Jaké ubytování tady nabízejí? 

Hotel Jurys Inn Prague nabízí všechny typy pokojů včetně možnosti ubytování rodiny s dětmi. V prostorných, klimatizovaných a odhlučněných pokojích s koupelnou mají nejen nové pohodlné postele, ale také všechno komfortní vybavení, jako je například minilednička, Tv, set pro přípravu kávy a čaje, samozřejmostí je internet zdarma. Z balkonu v pokojích ve vyšších patrech oceníte úchvatný výhled na město.

Stravování zajišťuje hotelová restaurace ve stylu bistra a útulný bar, kde se postarají nejen o hotelové hosty, ale také o účastníky konferencí a setkání.

Mají zde vyhovující konferenční místnosti?

Jurys Inn hotel má vyhledávané konferenční prostory Praha, což je několik špičkově vybavených konferenčních místností o kapacitě až 160 osob, které jsou k dispozici pro malé, střední i velké akce. O bezchybné zajištění pronájmu těchto místností i perfektní průběh akcí po stránce organizační a technické se stará specializovaný hotelový tým.

Hotel Jurys Inn Prague je zkrátka ideální!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*